Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

معرفی برنامه رایگان بازیابی فایلها

۴ دی ۱۳۹۷
بدون نظر


هم رسان: برنامه MiniTool Power Data Recovery یک برنامه رایگان می باشد که در هنگام نصب می بایست به هشدار های آن توجه نمایید که به شرح زیر می باشد.


این برنامه را در درایوی که قصد دارید داده های آن را بازیابی نمایید نصب نکنید، زیرا ممکن است بر روز داده ها بازنویسی نمایید.
این برنامه رایگان بوده، اما نسخه پولی این برنامه نیز در دسترس می باشد، بنابراین متوجه خواهید شد که برخی از امکانات در دسترس نمی باشد. شما فقط می توانید ۱GB داده را بازیابی نمایید، شما گزینه ای برای ذخیره سازی نتیجه جستجو برای انجام کار در زمان دیگر ندارید و برخی از گزینه ها که در دسترس نیستند – اما هیچ دلیلی ندارد تا از این برنامه رایگان و امکانات آن استفاده ننمایید.


شما می توانید جستجو را برای فایلهای خاص تنظیم نمایید و برنامه MiniTool Power Data Recovery قادر است فایها را از پارتیشن هایی که حتی نمی توانید آن را ببینید بازیابی نماید، همچنین از حافظه های قابل حمل نیز پشتیبانی می نماید.
اسکن ها بسیار سریع و لذت بخش انجام می شود و نتایج به گونه ای هستند که به راحتی می توانید موردی که مد نظرتان هستد را بیابید. این یک برنامه فوق العاده است که ارزش توجه به آن را دارد.

دانلود : MiniTool Power Data Recovery

نوشته معرفی برنامه رایگان بازیابی فایلها اولین بار در هم رسان پدیدار شد.


لینک کوتاه مطلب

http://safiremeshkin.ir/?p=1284

برچسب ها

مطالب مشابه