Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

فروش بالای گوشی P20 شرکت هوآوی

۱۸ شهریور ۱۳۹۷
بدون نظر


فروش بالای گوشی P20 شرکت هوآوی

هم رسان: هوآوی اخیرا اعلام کرده است که قصد دارد در حدود ۲۰۰ میلیون دستگاه گوشی را در سال ۲۰۱۸ به فروش برساند و پس از این خبر بیانیه ای منتشر کرده است که اعداد و ارقام شگفت انگیزی برای سری هوآووی پی ۲۰ را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از یوبر گیزمو ، این شرکت اعلام کرده است که تاکنون بیش از ۶ میلیون دستگاه P20 به فروش رسانده است که این اعداد شامل مدل های P20 Lite و P20 Pro نیز است. این اعداد توسط کوین هو رئیس بخش گوشی های هوشمند هوآوی اعلام شده است که در مصاحبه ای با Consumer Electronics Show Asia به آنها اشاره کرده است. همچنین او می گوید که میزان فروش P20 در مقایسه با نسخه های قبلی در سال گذشته بیش از ۸۱ درصد بوده است.

طی سه ماه اول پس از رونمایی سری گوشی های P20 بیش از ۶ میلیون دستگاه به فروش رسیده است که در مقایسه با فروش ۳٫۳ میلیون دستگاه از سری گوشی های P10 در مدت زمان مشابه در سال گذشته از رشد چشمگیری برخوردار بوده است.

کمترین چیزی که می توان درباره این اعداد گفت این است این اعداد بسیار شگفت انگیز هستند، اما رئیس بخش گوشی های هوشمند شرکت هوآوی به صورت مجزا اعلام نکرده است که کدام مورد از گوشی های این سری توانسته است نظر مشتریان را بیشتر به خود جلب کند.
هوآوی قصد ندارد در سال جاری گوشی های جدیدی رونمایی کند. این شرکت گوشی دیگری با نام Mate 20 در خط تولید خود دارد که در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ آماده عرضه خواهد شد. انتظار می رود که گوشی Mate 20 مجهز به یک صفحه نمایش ۷ اینچی باشد، البته اگر گزارشات اخیر درست باشند.

نوشته فروش بالای گوشی P20 شرکت هوآوی اولین بار در هم رسان پدیدار شد.


لینک کوتاه مطلب

http://safiremeshkin.ir/?p=71

برچسب ها

مطالب مشابه