دوربین شما

مهمترین خبرها

نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولین شهرستان به مناسبت هفته بسیج با گلباران و عطر افشانی مزار شهدا با آرمان های انقلاب و شهدا تجدید میثاق کردند.
بعد از 22 سال/
22 سال از طرح مطالعاتی نخستین نیروگاه ژئوترمال خاورمیانه که در ارتفاع سه هزار متری کوهستان سبلان سپری شده و در سال‌های اخیر هر یک از مسئولان وعده‌های متفاوتی برای بهره برداری از این نیروگاه داده‌اند اما هنوز زمان بهره‌برداری از این نیروگاه مشخص نشده است.
وقتی طرح های اقتصاد مقاومتی مورد بی مهری واقع می‌شود؛
کارآفرین عرصه اقتصاد مقاومتی در مشگین شهر می گوید که بدنبال تکمیل چرخه پرورش بلدرچین و تبدیل این شهرستان به قطب پرورش بلدرچین است اما متاسفانه مسئولان همراهی نمی کنند.
قیمت انواع نان برای فروش در نانوایی‌های دولتی تهران اعلام شد.
استاد دانشگاه خوارزمی تهران:
استاد دانشگاه خوارزمی تهران گفت: تشکیل فراکسیون قومیت ها در مجلس کار اشتباهی بود چرا که نمایندگان مجلس باید به جای تشکیل فراکسیون باید برای آبادانی کل کشور برنامه‌ریزی و تلاش کنند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مشگین‌شهر:
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مشگین‌شهر گفت: رویکرد اداره اوقاف کارهای اقتصادی است لذا درآمد سالانه از محل موقوفات در این شهرستان 180 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
دبیر ستاد تنظیم بازار خبر از اعمال افزایش قیمت نان طبق برنامه از ابتدای آذرماه سالجاری داد.
با حضور کارکنان شهرداری/
سیستم یکپارچه خدمات الکترونیک شهرداری مشگین‌شهر با حضور کارکنان و مسئول ارشد شهرستان در محل شهرداری رونمایی شد.
صبح امروز/
برابر پیش بینی اداره هواشناسی استان وزش تند باد در شهرستان مشگین‌شهر و استان تا ظهر فردا ادامه داشته و در پایان هفته شاهد بارش برف در این شهرستان و استان خواهیم بود.
همزمان با سالروز شهادت امام رضا (ع)/
همزمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) کاروان پیاده روی یاران خراسانی برای اولین بار در شهرستان مشگین‌شهر برگزار و عاشقان امامت به سمت آستان مقدس امامزاده سید سلیمان(ع) فخرآباد برادر امام رضا (ع) حرکت کردند.

صفحه‌ها