دوربین شما

مهمترین خبرها

حجت الاسلام باوقار:
امام جمعه مشگین شهر در همایش ناظران شورای نگهبان در شهرستان گرمی گفت: نظام استکباری قصد دارد با نفوذ سیاسی، فرهنگی و اقتصادی از صدور تفکر انقلاب اسلامی به کشورهای منطقه جلوگیری کند.
امام جمعه موقت مشگین‌شهر:
امام جمعه موقت مشگین‌شهر گفت: دشمن امروز به ترفندهایی دست زده که با شبیه سازی نیازهای واقعی را با نیازهای غیر واقعی عوض می‌کنند.
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل:
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: بعد از گفتگوی حضوری با اعضای خانواده دانش آموز،مدیر، معلم و حتی دانش آموزانی که در کلاس حضور داشتند، مشخص شد که اصلا معلم قصدی بر تنبیه دانش آموز نداشته است.
رئیس دانشگاه آزاد واحد مشگین‌شهر:
رئیس دانشگاه آزاد واحد مشگین‌شهر گفت: برای تکمیل ساختمان ولایت تسهیلات ارزان قیمت پیش بینی شده که در سال آینده بزرگترین مجتمع خدماتی و رفاهی شمال‌غرب کشور توسط دانشگاه آزاد در شهرستان مشگین‌شهر افتتاح می‌شود.
تکذیب به کما رفتن دانش آموز مشگین شهری؛
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل ضمن تکذیب اخبار مندرج در کانال های تلگرامی مبنی بر به کما رفتن دانش آموز مشگین شهری گفت: موضوع مصدومیت تحت بررسی بوده و به محض حصول نتیجه و روشن شدن ابعاد مساله افکار عمومی در جریان قرار خواهند گرفت.
در دولت‌های گذشته بالغ بر 30 روستای بزرگ که هر یک به اندازه یک شهر بوده و در آستانه تبدیل به شهر هستند گاز رسانی شده و این خدمات در دولت فعلی نادیده گرفته شده و به نام دولت تدبیر و امید نوشته می‌شود.
در دهه سوم بهمن ماه و به دنبال بارش باران شهرستان مشگین‌شهر سفید پوش شده و مدارس پیش دبستانی این شهرستان تعطیل شد.
مردم شهرستان مشگین‌شهر با حضور پرشور و پررنگ خود در راهپیمایی 22 بهمن آن را تماشایی کردند و با این حضور با آرمان‌های امام راحل تجدید بیعت کرده و اعلام کردند که گوش به فرمان رهبری انقلاب اسلامی هستند.
راهپیمایان با سر دادن شعارهای ضد استکباری و ندای الله اکبر مسیر راهپیمایی را از مزار شهدای گمنام تا میدان امام در مشگین‌شهر راهپیمایی کردند.
به یاد تکبیرهای بهمن 57 /
گلبانگ "الله اکبر" به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همزمان در سراسر ایران اسلامی در مساجد شهرستان مشگین‌شهر نیز طنین‌انداز شد.

صفحه‌ها