دوربین شما

مهمترین خبرها

عصر امروز/
عصر امروز بر اثر انحراف و واژگونی خودروی حامل دانش آموزان در محدوده ارباب کندی 6 نفر از دانش آموزان که برای تحصیل به شهر فخرآباد رفته بودند دچار حادثه شده و مصدوم شدند.
رئیس جهاد کشاورزی مشگین‌شهر:
رئیس جهاد کشاورزی مشگین‌شهر گفت: عمر مفید درخت سیب در این شهرستان 25 سال است که به مرور زمان باید جایگزین شود لذا در حال حاضر 13 درصد باغات شهرستان عمر بالای 30 سال دارد.
با رد علی فتحی در کمیته تطبیق به بهانه عدم سوابق اجرایی طبق ماده 1 بند ح آئین نامه احراز شهرداری، محمد فرامرزی گزینه بعدی برای رایزنی جهت تصدی شهرداری می‌شود.
فرماندار مشگین شهر:
فرماندار مشگین شهر به باغداران این شهرستان توصیه کرد تا حد امکان نسبت به ذخیره سازی محصول خود در سردخانه ها اقدام کنند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: طرح ثبت جهانی کوه سبلان واقع در این استان امسال با جدیت دنبال می شود.
نماینده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران:
نماینده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: طرح پیشرفت و آبادانی در یک هزار روستای کشور اجرا می شود و از این تعداد 80 روستا مربوط به استان اردبیل می باشد.
با حضور مدیرعامل شرکت برق منطقه آذربایجان/
با حضور مدیرعامل شرکت برق منطقه آذربایجان کلنگ احداث نیروگاه 5/18 مگاواتی در مشگین‌شهر بر زمین زده شد و تا یک و نیم سال آینده به بهره برداری رسیده و 50 درصد نیاز برقی شهرستان تامین می‌شود.
فرمانده سپاه مشگین‌شهر:
فرمانده سپاه مشگین‌شهر از تشکیل صندوق های قرض الحسنه مردم یار در شهرستان خبر داد و گفت: صندوق‌های قرض‌الحسنه مردم‌یار در راستای حل مشکلات جامعه و رفع محرومیت و اشتغال‌زایی راه اندازی می‌شود.
فرماندار مشگین‌شهر:
فرماندار مشگین‌شهر گفت: عصبانیت و اراجیف دیشب ترامپ حقانیت جمهوری اسلامی ایران در بحث برجام و در بحث اقتدار ملی این کشور بر همگان روشن ساخت و نشان داد که ایران در بحث برجام پیروز است.
مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری فرش رسام عربزاده:
مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری فرش رسام عربزاده گفت: مرکز ملی فرش در شهرستان مشگین‌شهر به منظور پشتیبانی از فرش بافان راه اندازی و در این راستا اشتغال یک هزار نفر در حوزه فرش شهرستان مشگین‌شهر راه اندازی می‌شود.

صفحه‌ها