دوربین شما

مهمترین خبرها

اخیراً برخی افراد از جایگاه نماینده مشگین‌شهر برای عزل و نصب سوء استفاده می‌کنند که در این خصوص نماینده شهرستان باید این سوء استفاده را تایید کند و یا ضمن تکذیب آن، جلوی اینگونه سوءاستفاده ها را بگیرد.
با توجه به اینکه دولت در تامین بودجه سالانه کشور با مشکل مواجه شده لذا برای تامین بخشی از کسری بودجه کشور دست به جیب مردم شده و در صدد حذف یارانه بخشی از مردم است تا بتواند تا پایان دولت دوازدهم سرپا ایستد.
سود سالیانه 6600 میلیارد تومانی دولت؛
در شرایطی طرح مسکن مهر متوقف شده است که مسکن اجتماعی حتی یک واحد هم نتوانست در اختیار مردم قرار دهد و از طرف دیگر وام مسکن اولی ها هم به درد بخش زیادی از جامعه نمی خورد.
سید عسگر عطایی رئیس شورای اسلامی شهر:
عطایی رئیس شورای اسلامی شهر در بازدید از سینما آزادگان تاکید کرد: در سالهای قبل اقداماتی برای احیا این مکان فرهنگی صورت گرفته شده بود که متاسفانه این اقدامات در حد شعار باقی مانده و تصمیمات قبلی منجر به نتیجه نگردیده است
در مورخه یازده آذر ماه نود و شش با حضور دکتر ملک نماینده محترم شهرستان مشگین شهر ، دکتر رحیمی زاد فرماندار،بخشدار قصابه ، روسای ادارات و با حضور گسترده ریش سفیدان و اهالی روستای خورشید آباد جلسه ای جهت بررسی و رفع مشکلات مردم برگزار گردید.
سرپرست شهرداری مشگین شهر
علیزاده سرپرست شهرداری مشگین شهر با انتقاد از اینکه عده ای براساس مصلحت و منفعت شخصی خود شهرداری را مکان سیاسی و مانور تبلیغاتی خود و سکوی پرتاب خود می دانند بیان داشت : اجازه نمیدهیم اینگونه افراد به خواسته های خود برسند
یک مقام دولتی:
یک مقام دولت آمریکا مدعی شده است که دونالد ترامپ روز چهارشنبه جاری قدس را به عنوان پایتخت اسرائیل به رسمیت خواهد شناخت؛ موضوعی که ممکن است موجی از انتفادات فلسطینی و بین‌المللی را به همراه داشته باشد.
دخالت در امور اداره شهر و سنگ اندازی در مسیر خدمات رسانی به شهروندان و تولید نگرانی برای شهردار آفاتی بوده که هر از چندگاهی روند انجام کارها در این حوزه را دچار اختلال می کند و اخیراً نیز صحبت‌های درگوشی از عزل شهردار فعلی در محافل و مجالس رد و بدل می شود.
همایش بزرگ عاشورائیان 8 سال دفاع مقدس با حضور رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم در مسجد امام حسین (ع) روستای آلنی مشگین‌شهر برگزار شد.
با همکاری پزشکان بسیجی تبریز و مشگین شهر:
با هدف خدمت رسانی به اقشار آسیب پذیر پنجمین بیمارستان ثابت چشم پزشکی در مشگین شهر راه اندازی شد.

صفحه‌ها