نمایش 1 - 10 از 64
مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر:
مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر گفت: تعطیلی مدارس به بهانه‌های مختلف همچون بارش برف در طول سال موجب می‌شود دانش آموزان با افت تحصیلی شدید و پراکندگی شدید مواجه شوند و این امر با برنامه ریزی علمی کشور همخوانی ندارد لذا تحمل شرایط اقلیمی لازمه رشد جسمی و تربیت افراد بومی هر منطقه است.
وقتی طرح های اقتصاد مقاومتی مورد بی مهری واقع می‌شود؛
کارآفرین عرصه اقتصاد مقاومتی در مشگین شهر می گوید که بدنبال تکمیل چرخه پرورش بلدرچین و تبدیل این شهرستان به قطب پرورش بلدرچین است اما متاسفانه مسئولان همراهی نمی کنند.
مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر:
مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر گفت: بیش از 90 درصد کارهای عمرانی درمانگاه فرهنگیان مشگین‌شهر با اعتبار بالغ بر هفت میلیارد و پانصد میلیون ريال انجام گرفته که تا دهه مبارکه فر آماده افتتاح می‌شود.
تحلیلگر مسائل سیاسی عنوان کرد؛
تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: مواضع اخیر ترامپ مواضع شخصی وی نیست بلکه نظام و سیستم آمریکاست که از بدو پیروزی انقلاب این دشمنی بوده است.
فعال اقتصاد مقاومتی:
فعال اقتصاد مقاومتی گفت: با تجربیات شش ساله اکنون پرورش بلدرچین را در دو روش سنتی و صنعتی هر کدام در مساحت 30 مترمربع و با 9 هزار قطعه شروع کردم و در کنار سایر کارها سالانه بالغ بر 250 میلیون ريال سود آوری دارد.
تحلیل‌گر مسائل سیاسی:
تحلیل‌گر مسائل سیاسی گفت: ایستادگی در برابر ترفندها و توطئه‌های آمریکا نشان از مردم سالاری دینی است که حاصل این حرکت انقلابی توسعه و پیشرفت کشور و همچنین تداوم انقلاب اسلامی و ایستادگی در مقابل ظالمان بوده است.
مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر:
مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر گفت: از 50 فضای آموزشی در مرکز شهر 20 واحد تخریبی بوده و با حداقل شرایط مورد استفاده قرار گرفته است.
دبیر سوگواره استانی "حدیث عشق":
دبیر سوگواره استانی "حدیث عشق" گفت: سوگواره داستان نویسی و شعر عاشورایی "حدیث عشق" به میزبانی شهرستان مشگین‌شهر آغاز شده و تا پایان مهر ماه آماده دریافت آثار هنرمندان می‌باشد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی مشگین‌شهر:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی مشگین‌شهر گفت: روز عاشورا در 200 نقطه از شهرستان مراسم شبیه خوانی برگزار می‌شود و در اکثر مساجد نیز به یاد نماز سیدسالار شهیدان نماز ظهر عاشورا اقامه می‌شود.
فرمانده سپاه مشگین‌شهر:
فرمانده سپاه مشگین‌شهر گفت: بسیجیان عاشورائی اند و خط بسیج ادامه خط عاشوراست تا بتوانند با فرهنگ عاشورایی مدافع خوبی برای نظام و انقلاب باشند همانطور که شهادت شهید حججی واقعه عاشورا را بازسازی کرد.

صفحه‌ها