نمایش 1 - 10 از 58
مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر:
مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر گفت: از 50 فضای آموزشی در مرکز شهر 20 واحد تخریبی بوده و با حداقل شرایط مورد استفاده قرار گرفته است.
دبیر سوگواره استانی "حدیث عشق":
دبیر سوگواره استانی "حدیث عشق" گفت: سوگواره داستان نویسی و شعر عاشورایی "حدیث عشق" به میزبانی شهرستان مشگین‌شهر آغاز شده و تا پایان مهر ماه آماده دریافت آثار هنرمندان می‌باشد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی مشگین‌شهر:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی مشگین‌شهر گفت: روز عاشورا در 200 نقطه از شهرستان مراسم شبیه خوانی برگزار می‌شود و در اکثر مساجد نیز به یاد نماز سیدسالار شهیدان نماز ظهر عاشورا اقامه می‌شود.
فرمانده سپاه مشگین‌شهر:
فرمانده سپاه مشگین‌شهر گفت: بسیجیان عاشورائی اند و خط بسیج ادامه خط عاشوراست تا بتوانند با فرهنگ عاشورایی مدافع خوبی برای نظام و انقلاب باشند همانطور که شهادت شهید حججی واقعه عاشورا را بازسازی کرد.
استاد دانشگاه:
استاد دانشگاه مشگین‌شهر گفت: بحث گردشگری یک علم و صنعت نوین برای خلق و ایجاد پتانسیل‌هایی که افق و چشم‌انداز ثروت و پیشرفت برای آن منطقه را در برخواهد داشت که باید همه نیروها یکدل و یکزبان و با دید روشن به آینده نگاه کنند.
کارشناس محیط زیست:
کارشناس محیط زیست گفت: صنعت گردشگری یکی از بزرگترین شاخه های پویایی جامعه است اما متاسفانه به خاطر ارزيابي نامناسب محيط زيست، بسياري از مكان هاي گردشگري به سمت خود تخريبي پيش مي روند.
بخشدار ارشق:
بخشدار ارشق گفت: نخستین جشنواره اقتصادی، فرهنگی و هنری و گردشگری منطقه ارشق با هدف جذب سرمایه‎گذار و گردشگر در روزهای 23 و 24 شهریور ماه در پارک فدک ارشق برگزار می‌شود.
کارشناس مسائل فرهنگی:
کارشناس مسائل فرهنگی گفت: طلاق مشكلات زيادى براى خانواده‏ها، زنان و مردان و مخصوصا فرزندان به وجود مى‏آورد لذا در روايات اسلامى، شديدا از طلاق مذمت شده، و به عنوان مبغوضترين حلال‌ها، از آن ياد شده است.
رئیس اداره تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی مشگین‌شهر:
رئیس اداره تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی شهرستان مشگین‌شهر گفت: براساس ارزیابی انگور مشکین‌شهر در بین سه رتبه اول کشوری است و زمینه برای برند سازی انگور مشگین‌شهر وجود دارد اما متاسفانه تاکنون اقدامی نشده است.
رئیس نهضت سوادآموزی مشگین‌شهر:
رئیس نهضت سوادآموزی مشگین‌شهر گفت: در سال جاری بالغ بر یک هزار بی‌سواد آموزش داده می‌شوند که برای آموزش این تعداد از افراد 230 آموزش دهنده در شهرستان وجود دارد که تحت نظر 9 موسسه مربوطه مشغول فعالیت هستند.

صفحه‌ها