تازه ها

1396-06-07 16:58
شهر مرادلو میزبان مهمانی شد که با دعوت مردم این شهر در پرده‌ای از گمنامی وارد این شهر شد و مردم با آغوش باز و با چشم‌های انتظار برای استقبالشان رفتند و با حضورشان، خیابان ها را گل باران کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیرمشکین، بار دیگر میزبان مهمانی شدیم، مهمانی که با دعوت مردم به این شهر قدم گذاشتند؛ میهمانانی که در پرده‌ای از گمنامی وارد شهرمان شدند، این بار بخش مرادلو این میهمانان را میزبانی کردند.

 

شهدای گمنام با حضور خود رنگ ایثار و شهادت را بار دیگر به شهر ما آوردند و مردم شهید پرور این منطقه با حضور پر رنگ و پر شور خود با شهدای میهمان تجدید عهد کردند و رنگ عاشقی را از چشم های منتظر مادری که سال هاست انتظار بدرقه ی فرزندش را می کشد و آغوش باز پدری که سالهاست منتظر به آغوش کشیدن فرزندش بود، آموختند و با دلی آغشته به عشق و درک زیر تابوت این میهمانان را گرفتند، باشد که یکی از این شهدا، همان فرزندی باشد که می‌توانست به چشم های پر انتظار مادری پایان دهد و آغوش باز پدری را لمس کند.

 

این شهدا، فرزندان سربلند این وطن هستند که مردم با آغوش باز و با چشم‌های انتظار برای استقبالشان رفتند و با ندای"با فرزند شهیدم میثاق عاشقی می بندم" با حضورشان، خیابان ها را گل باران کردند.

 

یادمان باشد اگر چشم هایمان به چکیدن اشکی لرزید، آن اشک ها را تا آخر حفظ کنیم و همیشه این لرزش و شوق زیارتش را در سینه مان ثبت کنیم. نکند روزی برسد که میهمانانمان در کنجی احساس غربت کنند، نکند میهمانان ما دلگیر در شهرمان جای گیرند، نکند ... .

 

در این روز مردم این شهر با چشم های منتظر و با آغوش باز خیابان بخش مرادلو را به حضور دو شهید گمنام گلباران کردند.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.