تازه ها

1396-07-16 09:59
شورای شهر و سایر مسئولین ارشد اجرایی و ارشادی و نظارتی شهر باید در مورد از بین رفتن آسفالت خیابان‌ها پس از چهار ماه، توضیح بخواهند و در صورت نبود دلایل قانع کننده شهردار را مورد بازخواست قرار دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیرمشکین، " نهضت آسفالت " عبارتی بود که چندی پیش توسط شهرداری به کار برده شد و خوب به کار برخی‌ها آمد، عنوانی پر طمطراق و عوام فریبانه، که توانست برای دو سه ماه در کار خیمه شب بازی مدیریت برخی‌ها نقش کارسازی ایفا کند، همان ایام که شور انتخابات شورای شهر نیز به هیجان این نمایش افزوده بود.

 

اواخر اردیبهشت ماه سال 96 نهضت آسفالت در مشگین‌شهر به راه افتاد و اکنون اوایل مهرماه همان سال است که شاخک های سوء مدیریت شهردار مشگین شهر و نگاه سیاسی و گزینشی برخی ناظران و مجریان از زیر همان نهضت آسفالت بیرون زده است.

 

میدان معلم و میدان امام (ره) کمتر از چهار ماه پیش در جریان همین نهضت، آسفالت شدند، امّا اکنون اسب هم نمی‌تواند در این میادین راه برود، میدان جانبازان و ابتدای خیابان کمربندی به سمت میدان امام حسین (ع) جلوی دبیرستان رسالت نیز اوضاعی به مراتب بدتر ازاین محلها دارند.

 

بسیاری از مسیرهای اصلی نیز که لکه گیری شده بودند به همان حالت چهار ماه پیش خود برگشته اند، البته برخی کوچه‌های خاص و متعلق به افراد ذی نفوذ سیاسی و اجرایی آسفالتشان هنوز خوب است، خانه از پای‌بست ویران است.

 

شورای شهردر فکر شهرداری جدید هستند در حالی که تا زمان انتخاب شهرداری جدید می‌بایست به جای اولویت دادن به انتخاب شهردار جدید، از همین شهردار فعلی کار می‌خواستند و با بررسی تمامی منابع درآمدی و حساب و کتاب هزینه ها، برای مردم روشن کند که شهردار محترم چرا در همین مورد و یا سایر موارد احتمالی کم کاری کرده است.

 

شورای شهر و سایر مسئولین ارشد اجرایی و ارشادی و نظارتی شهر باید در مورد از بین رفتن آسفالت خیابان‌ها پس از چهار ماه، توضیح بخواهند و در صورت نبود دلایل قانع کننده شهردار را مورد بازخواست قرار دهند تا پاسخگوی ناتوانی ها و نگرش های غلط خود باشد.

 

شهرداری اگر این است که در آن زباله ها برداشته نشود و آسفالتش چهار ماه عمر نکند و در سایر موارد نیز همه خدمات شهری تحت الشعاع نهضت آسفالت قرار گیرد و هیچ گونه تحرکی به خود نبیند، پس هر رهگذری می‌تواند ادعای شهردار شدن بکند؛ قطعاً پایمال کردن بیت المال آن هم از سوی کسانی که مسئولیت را به عنوان امانت جهت خدمت به مردم عهده دار هستند، جرمی نابخشودنی است و باید عامل یا عاملان مجازات شوند تا درس عبرتی برای دیگران باشد.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها
این شهردار مردم فریب ،یک زمانی گفت یک کوچه بی آسفالت باقی نمی گذاریم درحالیکه بسیاری از کوچه های ومعابر شهر بی آسفالت باقی مانده وفقط کوچه م.ف وکوچه محل سکونت فامیلهای خودوبرخی کارکنان شهرداری آسفالت شد در برخی معابر هم که برای فریب مردم اقدام به آسفالت کردند مثل میدان معلم ومیدان امام ومیدان جانبازان وبرخی جاهای دیگر خیانت وسوئ مدیریت بیداد می کند من نمی دانم چرا دراین شهر دادستان به عنوان مدعی العموم به موضوع ورود نمی کند آسفالتی که سه ماه عمر نمی کند مصداق بارز خیانت به بیت المال است وباید دادستان ورود کند وحقوق مردم را از حلقوم پر از تبعیض این افراد باید بیرون بکشد ،البته این شهردار وقتی دید که با بانیان پل غیر همسطح که یک میلیارد تومان را به باد دادند برخورد نشد فکر کرد یک میلیارد هم دربحث آسفالت به باد فنا برود مشکلی پیش نخواهد آمد البته شاید هم درست فکر کرده است . البته دراین دولت که مدیران اجرایی آن دستی قوی در آمار سازی دارند بعیداست دادی از مردم رسیدگی شود اینان اشرافی فکر می کنند واشراف پرست هستند دردولتی که فرماندارش ستاد تبلیغاتی رییس جمهورش را پاتوق رفت و آمدش می کند ومعاون فرماندارش با شال بنفش به صندوق های رأی گیری سرکشی می کند انتظار برخورد با شهردار خائن به بیت المال نیست . شکایت از دزد به داروغه حامی دزد خوب است یا بد،ویا داروغه از دزد حمایت می کند یانه ؟ بماند . البته این شهردار باید تقدیر شود وای کاش مردم عادی که از هیچ رانت وپارتی ونفوذ برخودار نیستند برای تشکراز شهردار برای ارایه خدمات خاص به یک عده بخصوص بنرهایی را بااین مضمون بردر ودیوار شهر آویز کنند : جناب آقای شهردار ازاینکه تمامی معابر وکوچه های منتسب به سیاسیون یک جناح خاص واقوام خود وکارکنان شهرداری را آسفالت نمودید وحتی به درب منازل برخی اشخاص دارای ژن خوب صفا دادید از شما تشکر می کنیم . از طرف مردم بیچاره وبینوا وفقیر واز طرف اهالی محله های نابرخودار از امتیازات آسفالت بیار .
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.