تازه ها

1396-07-19 22:23
در مراسمات یادواره شهداء برخی از روساء ادارات ابتدا تشریف فرما می شوند و بعد از شروع رسمی مراسم به بهانه جواب دادن به گوشی همراه خود از مراسم بیرون می روند و به یکباره راه برگشت به مراسم را گم می کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیرمشکین، تعارفات (حضور) زننده برخی مسئوولین ادارات شهرستان مشگین‌شهر در شانزدهمین یادواره شهدای نهضت سواد آموزی کشور و اولین یادواره شهدای نهضت سواد آموزی استان اردبیل به میزبانی شهرستان مشگین‌شهر صبح روز چهار شنبه در محل مزار شهدای این شهربرگزار شد.

 

نگارنده که توفیق شرکت درمراسم مذکور را داشتم صحنه ای را دیدم که ضروری دیدم آن را بنویسم، می دانیم که در چنین مواردی برای همه روسای ادارات یا دعوتنامه کتبی ارسال می گردد و یا به هر طریق مقتضی اطلاع رسانی می شود، بنده هیچ قضاوتی در علّت واقعی عدم حضور برخی مسئوولین ادارات نمی کنم ،چون معتقدم نیت هر شخصی برای همان شخص محترم و روشن است.

 

در این چند سال اخیر ملاحظه شده است، در این چنین مراسماتی برخی از روساء ادارات ابتدا تشریف فرما می شوند و بعد از شروع رسمی مراسم به بهانه جواب دادن به گوشی همراه خود از مراسم بیرون می روند و به یکباره راه برگشت به مراسم را گم می کنند، برخی از این مدیران نیز به همین بهانه و یا با هر بهانه دیگری از برنامه بیرون رفته و در همان محوطه گرم صحبت می شوند تا در هنگام خروج میهمانان ارشد کشوری و یا استانی ضمن عرض ادب، کشک خود را بسابند، اینجاست که انسان حس می کند این گروه افراد برای شهداء هیچ ارزشی قایل نیستند و اعمالشان متظاهرانه است.

 

 این مورد را در چندین مراسم یادواره شهداء دیده بودم امّا در مراسم فوق الذکر بروز این رفتار از جانب برخی ها بدجوری مرا عاصی کرد لذا مجبور شدم حداقل دراین حدّ و به عنوان یک شهروند عادی ابراز گلایه کنم.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها
خیال بعضی از مسئولان تخت باشد چشم تیز بین مردم همه چیز را رسد می کند حتی مسئولینی که چفیه های که زیر کت پنهان می کنند تا فیلم وعکس شان مشاهد نشود وبسیجی بودن برایشان عار است
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.