تازه ها

1396-10-06 10:34
مردم در حماسه 9 دی فیتیله فتنه سیاسی را پایین کشیدند اما فتنه اقتصادی هنوز در کشور شعله ور است و همواره مردم را تهدید می‌کند چرا که در پشت پرده این فتنه به ظاهر اقتصادی فتنه‌های دیگری نیز نهفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیرمشکین، در سال‌های اخیر مشکلات اقتصادی مردم را به شدت درگیر خود کرده و مهمترین عامل نارضایتی و نگرانی مردم نیز فسادهای اقتصادی است که در سال‌های اخیر روز به روز بر شمار آن‌ها افزوده شده است اما در مقابل مردم خبر چندانی از محاکمه فتنه‌گران اقتصادی در کشور به گوش نمی‌رسد و تبعات این امر مهم به دولت و نظام و دلسردی مردم از آنان بر می‌گردد.

 

فساد اقتصادی، اختلاس‌ها که توسط برخی از مدیران نالایق صورت می‌گیرد موضوعی است که در صدر اخبار قرار گرفته و همواره در بین مردم زمزمه می‌شود چرا که این سرمایه‌هایی که به دست مفسدان اقتصادی حیف و میل شده می‌بایست برای  ساخت کشور و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی صرف می‌شد اما متاسفانه اقدامات فتنه‌گران اقتصادی منجر به صدمه زدن به مردم و این نظام شده‌اند.

 

این در حالی است که در صورت توجه به شایسته سالاری در انتخاب مدیران پاک دست نه تنها مردم امروز در آسایش بودند بلکه کشور نیز در مسیر توسعه قرار گرفته و امروز شاهد کسری بودجه و فشار بر مردم این کشور نبودیم.

 

در جریان فتنه اقتصادی نه تنها کشور دچار خسارت جبران ناپذیری شده است بلکه بستر برای جریان‌های ضد انقلاب نیز فراهم شده تا از این فرصت استفاده کرده و با القاء وجود فساد سرسام‌آور اهداف خود را بهتر از گذشته در ایران دنبال کنند و بخش عظیمی از افکار عمومی را با خود همراه می‌سازند.

 

تحریم‌های اقتصادی کشورهای غربی، فسادهای اقتصادی مدیران نالایق و از طرفی دیگر فشارهای اقتصادی بر مردم با گرانی و قطع یارانه‌های نقدی مردم را خصوصاً قشر ضعیف جامعه را دچار مشکل کرده است و بزرگترین دغدغه مردم تامین ضروریان زندگی کوچک خود شده تا اینکه روز خود را سپری کنند بدون اینکه پیشرفتی حاصل شود هر چند که نجومی بگیران از این وضعیت مردم کاملاً بر اطلاع هستند و در سرمایه‌های میلیاردی خود غرق شدند.

 

به گزارش سفیرمشکین، فتنه اقتصادی قدرتمندتر از فتنه سیاسی است و مردم در حماسه 9 دی فتنه سیاسی را خاموش و فیتیله آنان را پایین کشیدند اما فتنه اقتصادی هنوز در کشور شعله ور است و همواره مردم را تهدید می‌کند چرا که در پشت پرده این فتنه به ظاهر اقتصادی فتنه‌های دیگری نیز نهفته است که باید در مواجهه با آن پیش قدم شد و از گسترش آن جلوگیری کرد.

 

مشکلات اقتصادی قطعاً در هر کشوری وجود دارد اما مدیران ارشد باید به جای تشدید، شدت آن را کاهش دهند تا در این راه، مسیر مشکلات به سمت مشکلات معیشتی حرکت نکند.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.