تازه ها

1396-11-17 21:47
در ششمین روز از دهه مبارک فجر با حضور مسئولان شهرستان در بخش مشگین‌شرقی پروژه‌های این بخش افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیرمشکین، در ششمین روز از دهه مبارک فجر با حضور مسئولان شهرستان در بخش مشگین‌شرقی از طرح هادی روستاهای ارجق، ارباب کندی و دده بیگلو و پنج باب خانه مددجویی و گازرسانی به روستاهای این بخش در مجموع با اعتباری بالغ بر 12700 میلیون ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

میرعلی رحیمی‌زاد فرماندار مشگین‌شهر در مراسم افتتاحیه طرح‌های بخش مشگین‌شرقی با بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در بخش‌های مختلف این شهرستان افزود: دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در مقایسه با دوران قبل از انقلاب در بخش عمران روستایی غیرقابل انکار بوده و اقدامات اساسی و زیربنایی زیادی در روستاها انجام گرفته است.

 

وی حجم عملیات گازرسانی به روستاهای تابعه شهرستان را مطلوب و مثبت ارزیابی کرد و گفت: به برکت انقلاب اسلامی ایران هم اکنون بیش از 167 روستا در سطح شهرستان از نعمت گاز بهره مند شده‌اند و در آینده نزدیک کلیه روستاهای بالای 20 خانوار نیز از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.

 

فرماندار مشگین‌شهر در یک مقایسه‌ی آماری برای بیان و تشریح پیشرفت حاصل شده در حوزه گاز رسانی اظهار کرد: در بیست سال گذشته تعداد روستاهای بهره‌مند از گاز به رقم 37 روستا رسیده و این آمار در چهار سال گذشته با در نظر گرفتن مشکلات اعتباری و مالی با رشد 400 صد درصدی به رقم 167 روستا رسیده است.

 

وی با بیان اهمیت آمار در بررسی عملکرد دولت در بخش‌های مختلف گفت: مولفه‌ی آماری، هزینه کرد، وضعیت اقتصادی کشور و اعتبارات تخصیص یافته باید در اظهار نظرهای کارشناسی در اولویت اصلی در نظر گرفته شود.

 

فرماندار مشگین‌شهر در ادامه‌ی مراسم افتتاح گاز رسانی به روستاهای داشکسن، گل چشمه و بنه لر افزود: برای بهره‌مند شدن 160 خانوار ساکن در این روستاها 18 کیلومتر شبکه گذاری با اعتباری بالغ بر 8500 میلیون ریال هزینه شده است.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.