تازه ها

1396-11-21 08:54
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ناراحتی مردم از مسئولان به خاطر تبعیض و فساد است که باید دست به دست هم دهیم تا این مشکلات مدیریت شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیرمشکین، یادواره شهدای دهستان آلنی با حضور فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در مسجد امام حسین (ع) این دهستان برگزار شد.

 

در این مراسم معنوی سردار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با بیان اینکه فقها ستون اسلام هستند گفت: این خطه زادگاه آیت الله مشکینی است، فقیهی که خدمات ارزشمندی در نظام مقدس اسلامی انجام داده است لذا گرامیداشت یاد و خاطره این فقیه گرانقدر ارزشمند است.

 

وی افزود: حرکت های عاشقانه و مردمی در این منطقه مثال زدنی است و این حرکت‌ها نشانگر این است که هنوز نام و یاد شهدا در این منطقه زنده است.

 

وی خاطرنشان کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی قدرت نفوذ ایران در منطقه مقیاسی نداشت و در زمان انقلاب نیز مردم خود به خود به طرف انقلاب کشیده شدند و امروز ایران در کنار هفت کشور قدرتمند جهان قرار گرفته است.

 

سردار بابازاده گفت: همانطور که راه بر امام حسین (ع) بسته و تحریم شد جمهوری اسلامی ایران نیز مورد تحریم قرار گرفت این در حالی است که این تحریم‌ها تنها برای بخشی از نیازهای ایران بود و آمریکا هر چیزی که به ضرر ملت ایران باشد به راحتی از موانع تحریم عبور می‌دهد تا به این کشور ضربه بزند چرا که مشاهده می‌شود با وجود تحریم‌های شدید 10ها تن مواد مخدر وارد این کشور می‌شود.

 

وی ادامه داد: آمریکا شیطان بزرگ است که ناجوانمردانه مردم مظلوم منطقه را قتل و عام می‌کند و در نهایت آن‌ها را با معرفی تروریست موضوع را خاتمه می‌دهد در حالی که برای هر حرکت و هر اقدامی باید سرمنشأ آن روشن و برای آن تصمیم گیری شود.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: این انقلاب به سختی به دست آمده است لذا نباید آن را با مسائل کوچک دچار مشکل کنیم و قوای سه گانه کشور به جد در تلاش هستند.

 

وی تصریح کرد: ناراحتی مردم از مسئولان به خاطر تبعیض و فساد است که باید دست به دست هم دهیم تا این مشکلات مدیریت شود.

 

وی خاطرنشان کرد: در گذشته دشمن ضربه سنگینی از ایران خورده است و این اقدامات دشمن دور از تصور نیست چرا که پیش از این ناو آمریکایی به طرف هر کشوری حرکت می‌کرد رئیس جمهور آن کشور عوض می‌شد و اکنون 10ها ناو آمریکایی در منطقه وجود دارد اما هیچ کاری نمی‌توانند انجام و این  نشان از تنزل قدرت آمریکا در منطقه است.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.