تازه ها

1396-11-21 09:38
مسئولان ارشد شهرستان مشگین‌شهر از عموم مردم شهرستان مشگین‌شهر برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرده و اعلام کردند که ملت ایران پای انقلاب ایستاده و اقتدار خود را با اتحاد در 22 بهمن به نمایش می‌گذارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیرمشکین، مسئولان ارشد شهرستان مشگین‌شهر از مردم برای حضور گسترده و با شکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن برای دفاع از آرمان‌های انقلاب و رهبری دعوت کرده و اعلام کردند که روز 22 بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نماد قدرت ملت ایران است و در این روز اقتدار جمهوری اسلامی و ملت ایران به نمایش گذاشته شده است.

 

اقتدار ایران در 22 بهمن به نمایش گذاشته می‌شود

 

امام جمعه مشگین‌شهر با دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری راهپیمایی 22 بهمن سال جاری گرمتر از همیشه و تماشایی خواهد بود چرا که ملت ایران در این روز نظام جمهوري اسلامي ايران را در مقابل فشارهاي داخلي و خارجي بيمه می‌کند و سبب می‌شوند امنيت اين كشور تضمين شود.

 

وی افزود: چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامی نشان از بلوغ انقلاب اسلامي است که ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ضمن تجدید میثاق با آرمان های انقلاب و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب و با تاکید بر دستاوردهای ارزشمند چهار دهه گذشته از اهداف انقلاب و شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی دفاع خواهند کرد.

 

در 22 بهمن مجدداً اتحاد خود را به جهانیان نشان می‌دهیم

 

میرعلی رحیمی‌زاد فرماندار مشگین شهر گفت: تمامی احزاب و گروه های سیاسی در جهت رشد و شکوفانی انقلاب اسلامی باید در رفتارهای سیاسی خود منافع ملی را در نظر بگیرند چرا که این مردم بزرگترین سرمایه نظام هستند که باید قدر آن را بدانیم و با حضور پرشور در راهپیمایی عظیم 22 بهمن مجدداً اتحاد خود را به جهانیان نشان دهیم.

 

مردم پای انقلاب ایستاده اند

 

سرهنگ پاسدار محمد پورمند فرمانده سپاه شهرستان مشگین‌شهر نیز با تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم 39 سال پای انقلاب ایستاده اند و برعلیه دشمنان اسلام و انقلاب مبارزه کرده اند و دشمن باید بداند که در مقابله با اراده ملت ایران کاری را نمی تواند انجام دهد لذا از عموم مردم دعوت می‌شود در این روز هم با حضور پر شور خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و ناتوانی استکبار بویژه دولت زورگوی آمریکا را به جهانیان نشان دهند.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.