تازه ها

1396-11-22 12:39
مردم شهرستان مشگین‌شهر با حضور پرشور و پررنگ خود در راهپیمایی 22 بهمن آن را تماشایی کردند و با این حضور با آرمان‌های امام راحل تجدید بیعت کرده و اعلام کردند که گوش به فرمان رهبری انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیرمشکین، مقام معظم رهبری در دیدار اخیر خود با فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و قرارگاه پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران فرمودند که امسال به‌لطف الهی، 22 بهمن از آن 22 بهمن‌های تماشایی خواهد بود و مردم شهرستان مشگین‌شهر نیز با حضور پرشور و پررنگ خود در این راهپیمایی آن را تماشایی کردند و با این حضور با آرمان‌های امام راحل تجدید بیعت کرده و اعلام کردند که گوش به فرمان رهبری انقلاب اسلامی هستند.

 

ساعتی پیش از آغاز راهپیمایی مردم در کنار خیابان‌ها به صورت گروهی و دسته جمعی تجمع کرده بودند تا با آغاز راهپیمایی به جمع راهپیمایی کنندگان بپیوندند و این راهپیمای را طبق فرمایشات مقام معظم رهبری تماشایی کنند.

 

در طول راهپیمایی پیر و جوان، زن و مرد و اقشار مختلف مردم و مسئولان شهرستان از خیابان‌های و کوچه‌های مختلف خارج شده و به این جمع تماشایی پیوستند.

 

با توجه به حضور پرشور و پررنگ مردم در راهپیمایی 22 بهمن مدیریت حرکت راهپیمایی از کنترل خارج شده و مردم به صورت خود جوش قبل از زمان اعلام شده راهپیمایی کرده و اعلام کردند که در اجرای فرمان ولایت فقیه باید شتاب کرد تا این راهپیمایی را تماشایی کنند.

 

به گزارش سفیرمشکین، از آنجایی که جمهوری اسلامی ایران در خارج از مرزهای این کشور به موفقیت‌های چشمگیری دست یافته‌اند و تمام نقشه‌های دشمن را نقش برآب کرده و آنان را با شکست مواجه کرده بودند این امر موجب شده است ایران اسلامی به قدرتی بزرگ در منطقه‌ای و جهانی تبدیل شود از این رو مقام معظم رهبری راهپیمایی 22 بهمن را تماشایی عنوان کرد و مردم نیز با حضور خود از راهپیمایی را تماشایی کردند.

 

با توجه به جریانات و اعتراضات اخیری که در بحث وضعیت اقتصادی و گرانی صورت گرفته بود دشمنان اسلام بر این باور بودند که راهپیمایی 22 بهمن سال جاری کم رنگ خواهد بود اما به کوری دشمنان و به لطف الهی و با حضور با بصیر مردم در صحنه این راهپیمایی متفاوت‌تر از راهپیمایی‌های گذشته بود.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.