تازه ها

1396-12-08 12:01
نمایندگان مجلس با رأی مردم روی کار آمده تا از منافع مردم دفاع کند اما نماینده مشگین‌شهر در دو نشست اخیر خود در شهرستان و برنامه مردم و مجلس به جای دفاع از حقوق مردم منافع گروه خاص را مقدم بر منافع مردم دانسته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیرمشکین، اخیراً ولی ملکی نماینده شهرستان مشگین‌شهر به عنوان نماینده ایران خودرو در برنامه مجلس و مردم حاضر شده و در مقابل نماینده مردم شیراز به بحث و گفتگو پرداخته و از صنعت خودرو حمایت کرده است و در نهایت یکدیگر را به خیانت محکوم کرده‌اند.

 

به دنبال انتشار این بحث و گفتگو 10ها و صدها نفر از مردم در محافل و فضاهای مجازی بر این حمایت نماینده شهرستان مشگین‌شهر واکنش نشان داده و از نماینده شهرستان انتقاد کردند که چرا نماینده شهرستان باید به جای دفاع از حقوق مردم باید از ایران خودرو دفاع کند چرا که نمایندگان مجلس نماینده کل مردم در مجلس هستند که باید منافع مردم را مقدم بر منافع شخصی و گروهی بدانند.

 

حال سوالی که مردم مشگین‌شهر از نماینده شهرستان دارند این است که چرا نماینده مشگین‌شهر باید به جای حمایت از مردم از شرکت خودروسازی حمایت کند و در برابر قیمت اعلامی سمند توسط کارشناس برنامه آنچنان آشفته خاطر شود.

 

به گزارش سفیرمشکین، با توجه به اینکه نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی اخیراً نیز در جمع مردم مشگین‌شهر در بحث اعلام قیمت محصولات باغی شهرستان مشاجره داشته است و مردم این شهرستان با مشاهده حمایت بی مورد نماینده شهرستان از قیمت‌های کاذب اظهار گلایه و ناراحتی کرده‌اند.

 

هفته پیش نماینده مشگین‌شهر در جمع مردم مشگین‌شهر به جای حمایت از کشاورزان این شهرستان قیمت کاذب(دو برابر قیمت بازار) اعلام کرده و موجبات ناراحتی مردم این شهرستان را فراهم آورده دیروز نیز در بحث خودرو به جای دفاع از حقوق ملت از منافع ایران خودرو دفاع کرده است و در طرف نماینده شیراز محوم به خیانت به کشور شده است چرا که همواره منافع گروه‌های دیگر را بر منافع مردم مقدم دانسته است.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.