تازه ها

1396-12-11 14:22
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: دشمن از این امنیت رنج می‌برد استکبار جهانی در حال حاضر به مسئله سازی برای ایران روی آورده است تا مردم را از انقلاب اسلامی نامید کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیرمشکین، حجت الاسلام رضا باوقار امام جمعه مشگین‌شهر در خطبه‌های نماز جمعه 11 اسفند ماه با بیان اینکه استکبار جهانی به ناتوانی خود در مقابل جمهوری اسلامی ایران پی برده است گفت: استکبار جهانی در حال حاضر به مسئله سازی برای ایران روی آورده است تا مردم را از انقلاب اسلامی نامید کند و در این راستا مسائل کوچک را به بحران بزرک تشبیه می‌کند تا اهداف شوم خود را دنبال کند.

 

وی افزود: ایران در اوج امنیت است و دشمن از این امنیت رنج می‌برد لذا استکبار در تلاش است تا این امنیت را از جمهوری اسلامی ایران سلب کند و بی تفاونی را در جامعه ترویج و وحدت بین مردم و مسئولان را از بین ببرد .

 

وی تاکید کرد: ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در تمام خوشی‌ها و بدهی‌ها پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستادگی کرده و هر زمان که نیاز باشد این ملت در صحنه حاضر می‌شود.

 

حجت الاسلام باوقار در سخنانی دیگر با اشاره به سالروز تشکیل کمیته امداد گفت: این روز به عنوان روز نیکوکاری نامگذاری شده تا به بهانه جشن نیکوکاری مردم شاری‌های خود را با نیازمندان تقسیم کنند.

 

وی افزود: خداوند در قرآن کریم نیز بر احسان و نیکوکاری تاکید کرده است لذا نباید محرومین در جامعه به فراموشی سپرده شود.

 

امام جمعه مشگین‌شهر همچنین با اشاره به 15 اسفند روز درختکاری گفت: کاشت درخت موجب خیر و برکت است که با کاشت درختان و حفظ آن‌ها محیط زیست و منابع طبیعی حفظ می‌شود.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.