نمایش 1 - 10 از 60
یکی از عجایب عهد دولت تدبیر و امید/
مردود شدن یک استاد دانشگاه با سابقه مدیریت اجرایی و قبول شدن افراد بیکار و جوان و بی تجربه و بی روزمه در کمیته تطبیق یکی دیگر از عجایب دوران پسا برجام است که انسان را دچار حیرت می کند.
بانک‌ها و موسسات مالی معتبر از طرف بانک ملی مرکزی/
یکی از دغدغه‌های مردم و سپرده گذاران در مورد دارای مجوز بودن موسسات پولی و مالی برای سپرده گذاری است لذا بانک ها و موسساتی که در سر در بانک از واژه « تحت نظارت بانک مرکزی» استفاده شده مورد حمایت کامل بانک مرکزی است.
در مشگین‌شهر برخی مسئولان اجرایی و نظارتی شیوه خاصی به کار می‌برند که در نوع خود قابل توجه است و هر انچه که هرگز به جایی نرسید فریاد است.
کدام صاحب قدرتی قادر است تمام قدرت برگرفته از اراده مردم را در خدمت اعضای ستاد تبلیغاتی خود قرار دهد تا همه افراد مشکل‌دار را مدیر کنند.
مصداق "ظلم" در تصميمات و اقدامات و رفتار سياسي مكلف بسيار حائز اهميت است لذا كسي كه در انتخابات يك راي مي دهد يا يك نفر ديگر را براي دادن راي به يك داوطلب متقاعد مي كند، عملش مي تواند تجلي "عدل" يا مصداق "ظلم" باشد!
محرم فرهنگ حسینی می‌طلبد؛ فرهنگی که دم از حجاب و عفاف جوانان زند که این والاترین بخش فرهنگ دینی است لذا محرم را نباید با فرهنگ سازی‌های غلط امروزی تباه سازیم.
شهروندی:
شهردار مشگین شهر به هیچ عنوان شهرداری نکرده است، بلکه در همیشه در فکر جلب رضایت بالادستی ها و خدمت به برخی های خاص بوده است.
ایجاد ساختار قوی برای رسیدگی به امور شهر در جهت نیل به اهداف مدیریت یکپارچه محلی نیاز ضرویست و بحث آموزش و افزایش آگاهی‌های عمومی دولت می تواند درآن حوزه ها وارد شود.
"تمنا می کنم بخوانید و فقط در آسفالت خلاصه اش نکنید "
امیدوارم فرزندان ما در مسیر جامعه پذیری خود فقط اشرافیت و تبعیض را نبیند و بسیار امیدوارم آنقدر رشد عقلی داشته باشد که بداند پوپولیسم یعنی اینکه شعار عدالت بده و فقط کوچه های خاص را آسفالت کن.
وقتی گرایش اصلاح طلبانه بر جمعی حاکم باشد در آن گروه همیشه پای حاشیه ها نیز باز می شود لذا در صورتی که در جلسات شورا خواسته های مقامات سیاسی تامین نشود که در این حالت حاشیه قطعاً اتفاق می افتد.

صفحه‌ها