نمایش 1 - 10 از 56
مصداق "ظلم" در تصميمات و اقدامات و رفتار سياسي مكلف بسيار حائز اهميت است لذا كسي كه در انتخابات يك راي مي دهد يا يك نفر ديگر را براي دادن راي به يك داوطلب متقاعد مي كند، عملش مي تواند تجلي "عدل" يا مصداق "ظلم" باشد!
محرم فرهنگ حسینی می‌طلبد؛ فرهنگی که دم از حجاب و عفاف جوانان زند که این والاترین بخش فرهنگ دینی است لذا محرم را نباید با فرهنگ سازی‌های غلط امروزی تباه سازیم.
شهروندی:
شهردار مشگین شهر به هیچ عنوان شهرداری نکرده است، بلکه در همیشه در فکر جلب رضایت بالادستی ها و خدمت به برخی های خاص بوده است.
ایجاد ساختار قوی برای رسیدگی به امور شهر در جهت نیل به اهداف مدیریت یکپارچه محلی نیاز ضرویست و بحث آموزش و افزایش آگاهی‌های عمومی دولت می تواند درآن حوزه ها وارد شود.
"تمنا می کنم بخوانید و فقط در آسفالت خلاصه اش نکنید "
امیدوارم فرزندان ما در مسیر جامعه پذیری خود فقط اشرافیت و تبعیض را نبیند و بسیار امیدوارم آنقدر رشد عقلی داشته باشد که بداند پوپولیسم یعنی اینکه شعار عدالت بده و فقط کوچه های خاص را آسفالت کن.
وقتی گرایش اصلاح طلبانه بر جمعی حاکم باشد در آن گروه همیشه پای حاشیه ها نیز باز می شود لذا در صورتی که در جلسات شورا خواسته های مقامات سیاسی تامین نشود که در این حالت حاشیه قطعاً اتفاق می افتد.
به مناسبت شهادت ناجوانمردانه شهید حججی/
انسان با مشاهده جوان کم سن و سالی که کلی امید و آرزو برایش می توان تصور کرد احساس شرمندگی می کند و باید خطاب به این اسوه ایثار و همرزمان ایشان بگوییم: ما هم شرمساریم و احساس حقارت می کنیم!
متاسفانه در داخل کشور افراد و یا گروه‌هایی هستند که از روی آگاهی یا ناآگاهی مسائلی را بیان می‌کنند که نشان از فاصله این افراد با اعتقادات و ارزش‌های ایران اسلامی و همنشینی این افراد با غرب را می‌دهد.
با معرفی کابینه دوازدهم مشخص شد چهار وزیر کابینه یازدهم از اوضاع بد اقتصادی سخن گفته اند و با استقبال مردم و به ویژه اصول گرایان روبرو شده است لذا هر وزیری که مورد حمایت اصول گرایان قرار می گرفت امروز در لیست معرفی شده نبودند.
خبرنگار می‌تواند همچون شمشیر برنده باشد که کجی‌ها و کاستی‌های جامعه را بر ملا می‌کند و کج روندگان را به راه راست هدایت کند هر چند که برخی افراد ظرفیت پذیرش آن را نداشته باشند.

صفحه‌ها