نمایش 1 - 10 از 63
برخی چهره‌های شهرستانی که خود را پایبند به اصول انقلاب اسلامی می‌دانند و ادعا می‌کنند که انقلابی هستند به نام جذب حداکثری و تعامل به معاندین و فتنه‌گران اجازه توهین و هتک حیثیت به افراد انقلابی را ‌می‌دهند.
مردم به دنبال حل مشکلات اقتصادی و معیشتی از راه‌های قانونی و مسالمت آمیز بوده و هستند اما با ورود سرویس‌های بیگانه این اعتراضات رد و پای سیاسی به خود گرفت.
مردم در حماسه 9 دی فیتیله فتنه سیاسی را پایین کشیدند اما فتنه اقتصادی هنوز در کشور شعله ور است و همواره مردم را تهدید می‌کند چرا که در پشت پرده این فتنه به ظاهر اقتصادی فتنه‌های دیگری نیز نهفته است.
یکی از عجایب عهد دولت تدبیر و امید/
مردود شدن یک استاد دانشگاه با سابقه مدیریت اجرایی و قبول شدن افراد بیکار و جوان و بی تجربه و بی روزمه در کمیته تطبیق یکی دیگر از عجایب دوران پسا برجام است که انسان را دچار حیرت می کند.
بانک‌ها و موسسات مالی معتبر از طرف بانک ملی مرکزی/
یکی از دغدغه‌های مردم و سپرده گذاران در مورد دارای مجوز بودن موسسات پولی و مالی برای سپرده گذاری است لذا بانک ها و موسساتی که در سر در بانک از واژه « تحت نظارت بانک مرکزی» استفاده شده مورد حمایت کامل بانک مرکزی است.
در مشگین‌شهر برخی مسئولان اجرایی و نظارتی شیوه خاصی به کار می‌برند که در نوع خود قابل توجه است و هر انچه که هرگز به جایی نرسید فریاد است.
کدام صاحب قدرتی قادر است تمام قدرت برگرفته از اراده مردم را در خدمت اعضای ستاد تبلیغاتی خود قرار دهد تا همه افراد مشکل‌دار را مدیر کنند.
مصداق "ظلم" در تصميمات و اقدامات و رفتار سياسي مكلف بسيار حائز اهميت است لذا كسي كه در انتخابات يك راي مي دهد يا يك نفر ديگر را براي دادن راي به يك داوطلب متقاعد مي كند، عملش مي تواند تجلي "عدل" يا مصداق "ظلم" باشد!
محرم فرهنگ حسینی می‌طلبد؛ فرهنگی که دم از حجاب و عفاف جوانان زند که این والاترین بخش فرهنگ دینی است لذا محرم را نباید با فرهنگ سازی‌های غلط امروزی تباه سازیم.
شهروندی:
شهردار مشگین شهر به هیچ عنوان شهرداری نکرده است، بلکه در همیشه در فکر جلب رضایت بالادستی ها و خدمت به برخی های خاص بوده است.

صفحه‌ها